Перегляд одного допису
Старий 27.07.2011, 20:45   #5
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кононов: Ставимо серйозні задачі в Лізі Європи і хочемо їх виконати

Львівські "Карпати" мають далекосяжні плани щодо участі у Лізі Європи сезону 2011/12 років.

Про це перед стартовою грою команди в турнірі заявив тренер Олег Кононов, пише сайт львівського клубу.

"Ліга Європи - це особливий турнір. Взагалі, кубкові європейські турніри - це мрія кожного гравця. Ми другий раз там граємо. Ставимо серйозні задачі і хочемо їх виконувати з першого разу", - почав він.

"Команда готується сильно. Є моменти, які треба доопрацювати. Ми їх знаємо: це і атака, і відбір м'яча. Я вже казав, що ми розізлилися за ці ігри в чемпіонаті. Не можемо виграти, тому націлюємося на завтрашній поєдинок", - запевнив він.

Кононов розповів, що у "Карпат" на ірландців є досьє і вже проведений розбір їхньої гри.

"Видно, що це досить агресивна команда, яка грає швидко і організовано. Багато гравців виступають в молодіжній збірній Ірландії", - розповів він.

"Не можу так конкретно виділити когось. Є кілька гравців, через яких команда будує свою гру", - зазначив фахівець.

"Головний тренер дублінців сказав, що його влаштує рахунок 2:0 на нашу користь? Хороший рахунок, чому б ні?", - пожартував Кононов.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням