SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.10.2014, 15:24   #911
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Дельфін і русалка - ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 11.10.2014 о 15:26.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2014, 16:20   #912
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Всіма нашими вчинками рухає або любов, або її брак.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2014, 05:03   #913
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2014, 05:04   #914
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2014, 19:26   #915
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Прокинутися вранці допоможе зелений чай ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Уночі всі процеси в організмі сповільнюються. Так, артеріальний тиск за годину до пробудження на 10-20 поділок нижчий денного, а частота серцевих скорочень — на 10-15 рідша.

Уночі всі процеси в організмі сповільнюються. Так, артеріальний тиск за годину до пробудження на 10-20 поділок нижчий денного, а частота серцевих скорочень — на 10-15 рідша. І якщо різко схоплюватися на дзеленчання будильника, можна відчути запаморочення, пришвидшення серцебиття і побачити «мушок» перед очима. Це ортостатична гіпертонія, що виникає, коли ми різко переходимо з горизонтального положення у вертикальне.

Щоб уникнути цієї неприємності, потрібно спочатку активізувати мозковий кровообіг. Перш ніж зістрибувати з ліжка, варто потягнутись, оскільки плавні рухи дають приплив енергії, активізують обмін речовин і навіть підсилюють вироблення ендорфінів — «гормонів радості».

Кава — дуже агресивний напій. Кофеїн швидко всмоктується в кров, що може викликати почастішання серцебиття і різку зміну тиску. А тому зранку краще пити зелений чай або чорний із молоком.

Також для тонусу можна прийняти 25-30 крапель елеутерококу. Проте цей адаптоген дає накопичувальний ефект, тому користь від нього буде, якщо пити хоча б протягом трьох-чотирьох тижнів.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2014, 08:51   #916
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ЧУДО ПРИРОДИ !

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2014, 06:10   #917
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Улюблена рослина чотирьох найвідоміших кухонь світу ще й набряки знімає..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Базилік (Ocimum basilicum) належить до сімейства Lamiaceae і часто використовується як приправа в кулінарії. Ця рослина найчастіше застосовується в італійській, індонезійській, тайській та в'єтнамській кухнях.

Існують різні види базиліку, які відрізняються за смаком і запахом. Солодкий базилік має сильний гвоздичний аромат через високу концентрацію хімічної сполуки евгеноли. Водночас лимонний базилік має сильний аромат цитруса через високу концентрацію лімонену.

За матеріалами Національної бази даних продуктів харчування Міністерства сільського господарства США (USDA National Nutrient Database), що містить відомості про склад та енергетичну цінність продуктів, в 100 г базиліку є 22 ккал, 2,65 г вуглеводів (в тому числі 1,6 г клітковини) , 0,64 г жирів, 3,15 г білків. Базилік багатий вітамінами A (264 мкг), K (414 мг), C (18 мг), тіаміном - 0,03 мкг, рибофлавіном - 0,08 мг, ніацином - 0,9 мг, вітаміном В6 - 0,12 мкг, фолієвою кислотою - 68 мг, холіном - 11,4 мг, вітаміном Е - 0,8 мг, а також кальцієм - 177 мг, залізом - 3,17 мг, магнієм - 64 мг, марганцем - 1, 15 мг, фосфором - 56 мг, калієм - 295 мг, натрієм - 4 мг і цинком - 0,81 мг.

Результати досліджень демонструють, що існує кілька переваг для здоров'я, пов'язаних з вживанням базиліку. За даними вчених з Університету Пердью (Purdue University), США, він містить широкий спектр ефірних масел, велику кількість фенольних сполук і безліч інших компонентів, в тому числі поліфеноли (флавоноїди і антоціани).

Трава базиліку багата на (Е)-бета-каріофілленом - компонент, який може бути корисний при артриті і запальних захворюваннях кишечника, за даними дослідження, проведеного в Швейцарському федеральному технологічному інституті (Swiss Federal Institute of Technology), додає apteka.ua.

Згідно з результатами іншого дослідження екстракт базиліка сприяє зменшенню набряку до 73% через 24 годин після вживання. За даними дослідження, представленого на Британській фармацевтичній конференції (British Pharmaceutical Conference) в Манчестері, ця рослина має антиоксидантні властивості, які здатні допомогти запобігти вікові зміни в організмі людини.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 12.12.2014 о 23:19.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2014, 20:13   #918
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Холодна краса: шедеври зі снігу й льоду, створені природою

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2014, 18:45   #919
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Штучний гейзер, розташований в Неваді.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2014, 12:38   #920
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чудове відображення замка Kilchurn, Шотландія

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:27.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум