SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.11.2011, 22:48   #101
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Динамо" залишиться без підтримки уболівальників на матчі зі "Сток Сіті"
З 500 квитків на матч Ліги Європи "Сток Сіті" - "Динамо", які УЄФА зарезервувала для своїх делегатів і для уболівальників київської команди, 336 повернені в каси стадіону "Британія" - покупців з України на них так і не знайшлося, повідомляє офіційний сайт англійського клубу.

Матч "Сток Сіті" - "Динамо" відбудеться 1 грудня і розпочнеться в 22:05 за київським часом, повідомляє championat.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 15:34   #102
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Тоні Пьюліс порівняв матч з киянами з кубковим фіналом.

Головний тренер англійського "Сток Сіті" Тоні Пьюліс вимагає від своїх гравців прояви кубкового характеру в поєдинку Ліги Європи проти "Динамо", який відбудеться 1 грудня.

"Матч проти "Динамо" для нас теж саме, що кубковий фінал. Для нас це найважливіша гра. Я впевнений, що фанів чекатиме відмінна зустріч, тому що кияни є хорошою командою. Становище в групі залишається досить заплутаним, тому досягнення позитивного результату буде для нас великим успіхом. Але цього ще треба домогтися", - заявив Пьюліс.

Для виходу в наступний раунд Ліги Європи "Сток Сіті" достатньо зіграти внічию. Матч "Сток Сіті" - "Динамо" розпочнеться 1 грудня о 22:05. На цей поєдинок кияни отримали фартового арбітра.

У першій зустрічі, яка відбулася в Києві і відкривала Лігу Європи для українців, "Динамо" на останніх секундах вирвало нічию.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 20:18   #103
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Динамо реалізовує лише 5% моментів


В нинішньому сезоні Ліги Європи київське «Динамо» реалізувало лише 5,4% моментів. З 56 ударів українського клубу в групових матчах лише 3 вразили ворота суперників. Тому киянам потрібно значно покращити цей компонент гри, щоб вийти в наступний раунд.

Адже київському «Динамо» потрібно в середньому 19 разів пробити по воротах, щоб забити 1 гол. Гірші показники тільки в аутсайдерів турніру ларнакського АЕКа і братиславського «Слована».
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 22:34   #104
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Для "Аустрії" завтрашня гра - останній шанс пройти далі, - МаркевичНа "Металіст" очікує дуже важка гра у Лізі Європи проти австрійської "Аустрії".

Так вважає головний тренер харківського клубу Мирон Маркевич, пише прес-служба клубу.

"Ми розуміємо, що для "Аустрії" завтрашня гра - останній шанс пройти далі, і вони будуть грати на перемогу. Ми серйозно готуємося, адже гра буде непростою. Ми переглядали записи ігор і з "АЗ", і чемпіонату Австрії. Команда додала дуже серйозно після гри з нами у Відні. Завтра гра буде непростою", - сказав він.

"У тих матчах, які я дивився, вони грали другим номером. З "АЗ" особливо, хоча вони пропустили два м'ячі, але зрівняли рахунок, а могли і більше забити. Так що, вони можуть грати і так, і так. Звичайно, ми будемо грати у свою гру і нічого вигадувати не будемо. Головне - не пропускати контратаки", - додав тренер
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 23:25   #105
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

В. Галлас: Тоттнем буде першим в групі

Захисник "Тоттенхема" Вільям Галлас:
Не всі матчі виходить вигравати. Сьогодні у нас було багато молодих хлопців, я проводив свою першу гру після перерви, тому було важко. Суперник же був сильно мотивований, глядачі постійно гнали його вперед. Незважаючи на поразку впевнений, що ми будемо першими в групі.
Захисник "Тоттенхема" Себастьєн Бассонг:
Завжди прикро програвати. Суперник більше атакував, тому що перемога була йому потрібніше. Але у нас теж були моменти. Пропустивши гол, ми стали грати краще, але часу не вистачило, щоб зрівняти рахунок. Чи зможемо ми стати першими в групі? Попереду ще дві гри - проти греків і ірландців. У нас дуже хороший склад. Ми повинні стати першими.
Півзахисник "Тоттенхема" Томас Керрол:
Поразка засмутило мене, але, сподіваюся, ми виправимося в наступних матчах. Ліга Європи - це відмінна можливість для мене отримати досвід, ігрову практику. Звичайно, хотілося б грати в Лізі чемпіонів, але для цього треба успішно виступити в прем'єр-лізі.
Джерело інформації: uefa

Тоттнем поступився російському Рубіну в 4 турі Ліги Європи. Проте шпори ввжають, що вони все-рівно отримають перше місце в групі.

Захисник "Тоттнема" Вільям Галлас:

Не всі матчі виходить вигравати. Сьогодні у нас було багато молодих хлопців, я проводив свою першу гру після перерви, тому було важко. А суперник був сильно мотивований, глядачі постійно гнали його вперед. Незважаючи на поразку впевнений, що ми будемо першими в групі.

Захисник "Тоттнема" Себастьєн Бассонг:

Завжди прикро програвати. Суперник більше атакував, тому що йому була потрібніша перемога. Але у нас теж були моменти. Пропустивши гол, ми стали грати краще, але часу не вистачило, щоб зрівняти рахунок. Чи зможемо ми стати першими в групі? Попереду ще дві гри - проти греків і ірландців. У нас дуже хороший склад. Ми повинні стати першими.

Півзахисник "Тоттнема" Томас Керрол:

Поразка засмутила мене, але, сподіваюся, ми виправимося в наступних матчах. Ліга Європи - це відмінна можливість для мене отримати досвід, ігрову практику. Звичайно, хотілося б грати в Лізі чемпіонів, але для цього треба успішно виступити в прем'єр-лізі.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2011, 23:30   #106
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Кого Сьомін взяв на матч проти Сток Сіті?


Сьогодні о 16:00 делегація "Динамо" вирушила до Англії, де 1-го грудня проведе матч 5-го туру групового турніру Ліги Європи проти "Сток Сіті".

У поєдинку проти "гончарів" наставник киян Юрій Сьомін розраховує на 20 гравців, пише сайт клубу.

Воротарі: Шовковський, Коваль, Кичак.

Захисники: Даніло Сілва, Бетао, Хачеріді, Юссуф, Алмейда.

Півзахисники: Вукоєвіч, Алієв, Гусєв, Аруна, Нінковіч, Корреа.

Нападники: Шевченко, Ярмоленко, Мілевський, Ідейе, Кравець, Аді.

Поселиться делегація клубу на півдорозі від Манчестера до Сток-он-Тренту, в готелі крихітного селища Кранаж. Від нього близько сорока хвилин як до стадіону "Сток", так і до манчестерського аеропорту.

У середу в планах команди вечірнє тренування на стадіоні "Британія".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2011, 14:57   #107
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Ворскла не збирається відбувати матч з Копенгагеном

Незважаючи на ту обставину, що "Ворскла" вже втратила всі шанси на вихід із групи Ліги Європи, полтавці обіцяють у середу дати справжній бій датському чемпіонові.
У турнірному плані матч у Полтаві має значення тільки для футболістів "Копенгагена", які в разі перемоги отримають хороший шанс зробити крок в раунд плей-офф. А ось команда Миколи Павлова буде в середу боротися за честь клубу, рейтинг країни і за свої преміальні, передбачені, за словами наставника українців, як за перемогу, так і за нічию. Домашня поразка від бельгійського "Стандарда" в попередньому турі перекреслила всі надії полтавців на просування турнірними сходами.
"Олімпійський принцип "Головне не перемога, а участь" - це не для нас, - зізнався напередодні домашнього матчу з данцями Павлов. - Ми постараємося "грюкнути дверима" на прощання і реабілітуватися перед нашими фанами за останні невдачі, які переживає "Ворскла". До речі, уболівальники не поспішають розкуповувати квитки на гру, але тим, хто все ж прийде на стадіон, керманич ворсклян обіцяє цікаву гру.
Лідер полтавської команди Роман Безус пропустив через перебір жовтих карток домашній поєдинок четвертого туру Ліги Європи зі "Стандардом" (1:3), і, на думку багатьох, його відсутність на полі тоді не в останню чергу позначилася на підсумковому результаті. Тепер Безус в строю і рветься в бій. За цей час Роман встиг дебютувати у складі національної збірної України в грі проти команди Німеччини (3:3), чим ще більше підігрів інтерес уболівальників і журналістів до власної персони.
Напередодні гри з "Копенгагеном" Безус виглядав оптимістично. "Настрій у команди бойовий. Все ж таки це Ліга Європи - турнір, в якому ми дуже хотіли взяти участь, ми мріяли вийти на цей рівень, грати проти сильних європейських команд. Наразі серйозно готуємося до гри, намагаємося підняти настрій, хоча, звичайно, ближче до кінця року стало важкувато, відчувається певна емоційна втома, але ми будемо боротися до кінця", - резюмував Роман Безус.
Сьогодні про Безуса говорить вся Україна. 21-річний футболіст завдяки своїй неординарній грі потрапив в сферу інтересів провідних клубів країни, але про ці численні пропозиції намагається зараз не думати. "Спасибі тренеру, ми з ним домовилися, що я поки залишаюся в Полтаві. Всі мої думки тут, і мене все влаштовує в цій команді, - каже Роман. - Є контракт з "Ворсклою", розрахований ще на чотири роки, і до Євро-2012 я точно звідси нікуди не піду".
Незважаючи на те, що Безус не грав у домашньому матчі полтавців зі "Стандардом", він як і раніше очолює список футболістів, на яких найчастіше порушували правила в поточному розіграші Ліги Європи. Роман вже заробив для своєї команди 16 штрафних. Зізнається, що не знав про цей цікавий факт, але зазначає, що така манера його гри - брати ініціативу на себе. Проте мети виграти цю номінацію він не переслідує. "Головне - це результати команди", - підкреслив хавбек.
У свою чергу наставник "Копенгагена" Роланд Нільссон, який дебютував в цьому сезоні в єврокубках на тренерській лаві, сказав, що його команда приїхала в Полтаву виключно за перемогою. Колишній захисник збірної Швеції, який зіграв у її складі 116 поєдинків, зізнався, що його не лякає ані холодна українська погода, ані дальня дорога, ані сила суперника. Адже в разі перемоги в Полтаві данський клуб отримає можливість в останньому турі групового раунду Ліги Європи вдома розставити все по місцях у грі зі "Стандардом". "Знаємо, що гра буде важкою, але ми хочемо виграти цей матч, показавши гру відповідного рівня", - зауважив наостанок Нільссон.
Джерело інформації: uefa.com

Незважаючи на ту обставину, що "Ворскла" вже втратила всі шанси на вихід із групи Ліги Європи, полтавці обіцяють у середу дати справжній бій датському чемпіонові.

У турнірному плані матч у Полтаві має значення тільки для футболістів "Копенгагена", які в разі перемоги отримають хороший шанс зробити крок в раунд плей-офф. А ось команда Миколи Павлова буде в середу боротися за честь клубу, рейтинг країни і за свої преміальні, передбачені, за словами наставника українців, як за перемогу, так і за нічию. Домашня поразка від бельгійського "Стандарда" в попередньому турі перекреслила всі надії полтавців на просування турнірними сходами.

"Олімпійський принцип "Головне не перемога, а участь" - це не для нас, - зізнався напередодні домашнього матчу з данцями Павлов. - Ми постараємося "грюкнути дверима" на прощання і реабілітуватися перед нашими фанами за останні невдачі, які переживає "Ворскла".

До речі, уболівальники не поспішають розкуповувати квитки на гру, але тим, хто все ж прийде на стадіон, керманич ворсклян обіцяє цікаву гру.

Лідер полтавської команди Роман Безус пропустив через перебір жовтих карток домашній поєдинок четвертого туру Ліги Європи зі "Стандардом" (1:3), і, на думку багатьох, його відсутність на полі тоді не в останню чергу позначилася на підсумковому результаті. Тепер Безус в строю і рветься в бій. За цей час Роман встиг дебютувати у складі національної збірної України в грі проти команди Німеччини (3:3), чим ще більше підігрів інтерес уболівальників і журналістів до власної персони.

Напередодні гри з "Копенгагеном" Безус виглядав оптимістично. "Настрій у команди бойовий. Все ж таки це Ліга Європи - турнір, в якому ми дуже хотіли взяти участь, ми мріяли вийти на цей рівень, грати проти сильних європейських команд. Наразі серйозно готуємося до гри, намагаємося підняти настрій, хоча, звичайно, ближче до кінця року стало важкувато, відчувається певна емоційна втома, але ми будемо боротися до кінця", - резюмував Роман Безус.

У свою чергу наставник "Копенгагена" Роланд Нільссон, який дебютував в цьому сезоні в єврокубках на тренерській лаві, сказав, що його команда приїхала в Полтаву виключно за перемогою. Колишній захисник збірної Швеції, який зіграв у її складі 116 поєдинків, зізнався, що його не лякає ані холодна українська погода, ані дальня дорога, ані сила суперника. Адже в разі перемоги в Полтаві данський клуб отримає можливість в останньому турі групового раунду Ліги Європи вдома розставити все по місцях у грі зі "Стандардом".

"Знаємо, що гра буде важкою, але ми хочемо виграти цей матч, показавши гру відповідного рівня", - зауважив наостанок Нільссон.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2011, 16:40   #108
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич чекає на непросте протистояння у домашньому матчі його команди з віденською "Аустрією", але вірить в силу своїх підопічних.
Юрій Остроумов з Харкова
У Відні "Металіст" програвав, але в підсумку зміг вирвати перемогу


Cтатистика турніру
МеталістАустрія BЗабиті голи 10 7
Удари у ствір 22 26
Удари мимо 23 20
Кутові 21 12
Офсайди 6 12
Скоєні фоли 72 45
Жовті картки 10 8
Червоні картки 1 1

Більше
Прес-служба
Прес-служба
Таблиці
Група G ЗМ О
1 Металіст 4 10
2 Алкмар 4 6
3 Аустрія B 4 5
4 Мальме 4 0

Попереднє оновлення даних: 29/11/2011 18:48 СЕТ

Умовні позначки:
ЗМ: Зіграні матчі
О: Очки
Уся таблиця
Усі групи
Матчі

30 листопада 2011
A Рубін 18:00 Шемрок Роверс
H Брага 19:00 Бірмінгем
I Селтик 19:00 Атлетико
G Мальме 19:00 Алкмар
H Марибор 19:00 Брюгге
I Ренн 19:00 Удінезе
G Металіст 19:00 Аустрія B
A Тоттенхем 21:05 ПАОК
B Стандард 21:05 Ганновер
C Легія 21:05 ПСВ
B Ворскла 21:05 Копенгаген
C Рапід Бх 21:05 Хапоель Т-А


01 грудня 2011
Усі матчі


Напередодні матчу п'ятого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА наставник харків'ян зізнався, що гра, на його думку, буде дуже захоплюючою і водночас напруженою. Погодився з тренером команди і голкіпер "Металіста" Володимир Дишленкович.

"У цьому матчі наш суперник - "Аустрія" - буде мати останній шанс зачепитися за путівку до плей-офф Ліги Європи, тому ми прекрасно розуміємо, що гості будуть грати тільки на перемогу, - зазначив Маркевич. - Але три очки потрібні і нам. У нас одна мета - виграти. Матч обіцяє стати дуже цікавим. Й також непростим - як для однієї, так і для іншої команди".

Наставник українців віддав данину поваги силі лідера австрійської бундесліги. Він вважає, що "Аустрія" значно додала у порівнянні з матчем першого туру Ліги Європи УЄФА, коли у Відні з мінімальним рахунком 2:1 переміг "Металіст". "Я уважно переглянув останні ігри суперників - і в національному чемпіонаті, і в Лізі Європи проти голландського "Алкмара". "Аустрія" останнім часом помітно змінилася і додала. Але я не думаю, що гості будуть грати на нашому полі першим номером. У більшості своїх останніх ігор австрійці діяли від оборони, однак були й винятки. Тобто вони можуть використовувати дві моделі гри, проте, думаю, змінювати собі вони все ж не стануть і зіграють проти нас другим номером".

Що до кадрового потенціалу харків'ян, то проблем з виконавцями у Маркевича майже немає. Втрата тільки одна - не зможе зіграти вилучений ще в третьому турі в Мальме нападник Крістальдо. Швидше за все, у стартовому складі його знову замінить Марко Девич. А от місце у воротах "Металіста", ймовірно, займе Володимир Дишленкович, який, як і тренер, легкої прогулянки у поєдинку з "Аустрією" не очікує.

"Ми всі в команді добре розуміємо, що нам завтра потрібна тільки перемога, - наголосив голкіпер. - Вигравши, ми забронюємо за собою перше місце у групі, і вже спокійно зможемо готуватися до майбутніх поєдинків плей-офф Ліги Європи. Але перемога необхідна і "Аустрії", тому гості будуть робити все можливе, аби відібрати у нас три очки. А отже гра буде дуже складною. Ми до неї готові й зробимо все від нас можливе, щоб порадувати своїх уболівальників перемогою".

Налаштований по-бойовому й наставник віденців Карл Даксбахер. Він сповнений віри у те, що його команді під силу перемогти і продовжити погоню за путівкою до плей-офф. "Ми не є фаворитами майбутнього матчу, - підкреслив тренер. - Знаємо це, але сумувати з цього приводу не збираємося. У двох заключних матчах групового етапу нам потрібно вигравати, і ми готові зробити це. У Харкові нам буде нелегко. Свою силу "Металіст" показав у Відні, і не думаю, що з тих пір він став слабшим. Щоб перемогти господарів, нам треба якомога дбайливіше ставитися до створюваних моментів. Тільки так ми зможемо прокласти собі дорогу до необхідних нам трьох очок".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2011, 10:30   #109
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Маркевич: "Я радий, що команда змогла здобути перемогу в цьому матчі"

На гру проти "Аустрії" гравці "Металіста" налаштовувалися серйозно.

Про це розповів наставник харків'ян Мирон Маркевич, пише сайт клубу.

"Я вже вчора говорив, що гра буде непростою. Ми серйозно налаштовувалися на неї. Тим більше, що "Аустрія", по-моєму, один раз програла після нашої гри, а так вони вигравали або грали внічию. Я радий, що команда зібралася і змогла отримати перемогу в цьому матчі", - сказав він.

На питання, який склад поїде на гру проти АЗ і чи вдасться налаштувати команду на матч, який нічого не вирішує, Маркевич відповів: "Звичайно, ми будемо грати серйозно, однозначно. Який склад? У нас ще дві гри в чемпіонаті України, і зараз щось загадувати не можу".

"Дам можливість грати футболістам, які менше грали. Торрес вже пропускає через перебір карток. Не хочемо, щоб хтось травмувався. Будемо грати так, як ми граємо завжди, а що вийде - побачимо. Зараз у мене голова болить за матч, який буде в неділю - теж, напевно, важкий. Зараз важливо відновити футболістів на непростий матч", - підсумував тренер.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2011, 16:51   #110
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Сьогодні київське "Динамо" може попрощатися з єврокубковими планами на весну.

Для київського "Динамо" наступає пора важливих матчів осінньо-зимової частини сезону. Для того, щоб далі брати участь в Лізі Європи і не повторити шлях "Шахтаря" і "Ворскли" столичній команді сьогодні потрібно перемагати на виїзді непоступливий "Сток Сіті".

22:05. "Сток Сіті" - "Динамо"

Сток-он-Трент, стадіон "Британія".

Арбітр - Флоріан Майер (Німеччина)

Пряма трансляція на каналі "2+2"

На даний момент "Динамо" займає третє місце в турнірній таблиці групи Е з п'ятьма очками в активі, що на п'ять менше, ніж у лідируючого "Стока" і на одне менше, ніж у турецького "Бешикташа".

Тільки перемігши "Сток" і "Маккабі" в останніх матчах, підопічні Юрія Сьоміна гарантовано займуть одне з двох прохідних місць у групі Е.

Якщо "Динамо" сьогодні зіграє внічию або програє, то вже не зможе наздогнати англійців і вихід в плей-офф буде вже залежатиме не тільки від них, але і від результатів "Бешикташа".

Якщо говорити про британців, то навіть одне очко сьогодні ввечері виводить Сток в наступний раунд турніру. Грати відверто на результат підопічні Тоні Пьюліса навряд чи будуть, але і хаотичних атак без оглядки на свої тили від "гончарів" чекати не варто.

"Сток" на вихідних перервав серію невдалих матчів перемогою над "Блекберном". Правда, незважаючи на деякі труднощі в Прем'єр-лізі, в Лізі Європи команда Тоні Пьюліса справно набирала очки.

Їм взагалі можна програти два матчі, тільки потрібно, щоб "Маккабі" підсобив своїми результатами. А без ізраїльтян одного очка вистачить для місця в плей-офф.

В Англію Юрій Сьомін узяв 20 футболістів. Не зможе допомогти команді Денис Гармаш, який перебрав жовтих карток. Також, з різних причин, не поїхали з командою до Англії Тарас Михалик, Аруна Лукман, Дуду і Горан Попов, а Артем Мілевський може не потрапити в заявку через хворобу.

Варто зазначити, що єдиний раз киянам вдалося уникнути поразки на англійській землі в поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів УЕФА-1998/99 з лондонським "Арсеналом" - 1:1.

Тоді в кінцівці гості врятувалися від поразки завдяки точному удару Сергія Реброва. Це був один з двох голів, забитих динамівцями в Англії. У 10 десяти виїзних матчах з представниками цієї країни вони пропустили 16 м'ячів.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
ліга европи

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ліга Чемпіонів УЄФА sat-prof Спорт на SAT-TV 389 18.12.2023 18:25


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:02.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум