SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 21:53   #11
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Німецька вівчарка...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 02.11.2010 о 00:58.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2010, 22:07   #12
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Собака нового українця вкусила на вулиці інтелигента.
ІНТ: Це неподобство, я вимагаю компенсації!
НвУ: Нема проблем, я тримаю, ти кусай....
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 03.11.2010 о 22:56.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2010, 20:55   #13
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вірність.Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! 1. Це сталося в 70-х роках. Киянка Віра Арсеніївна Котляревська, активістка Київського товариства захисту тварин, викладач біології Київського педінституту, приїхала до Москви у службових справах. В аеропорту Внуково, серед льотної суєти її увагу привернула вівчарка, яка лежала в позі очікування. Як з'ясувалося, собака вже 2 роки чекала свого господаря, який залишив її в аеропорту. Весь цей час вівчаркою опікувалися працівники аеропорту, але нікого з людей вона і близько не допускала. Коли прибував літак, вівчарка ставала вкрай збуджена, кожна клітина її тіла наповнювалася нетерплячим очікуванням. Господар не повертався. Він зрадив собаку. За неї переживали, про неї писали в пресі, але допомогти собачому горю ніхто не міг. З боку місцевої влади було прийнято рішення пристрелити її. Віра Арсеніївна прибула на місце дії в потрібний час, вона відразу зрозуміла, що зможе вплинути на хід подій. Минув тиждень, перш ніж собака (надалі на прізвисько Пальма) повірила жінці та дозволила надіти на себе нашийник. Далі був політ до Києва, де собаку Пальму чекав гостинний дім Віри Арсеніївна.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 03.11.2010 о 14:14.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2010, 21:22   #14
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вірність...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Італійський робочий Карло Сіріане підібрав як-то маленького цуценя чорно-білої масті. Підрослий пес став улюбленцем всієї родини, а господаря щоденно супроводжував вранці і ввечері зустрічав на автобусній зупинці. Так і прозвали його - Фідо, що означає «правильний». Але одного разу після бомбардування (30 грудня 1943 року) знайомого автобуса довго не було. Потім прийшов інший незнайомий. І не всі мешканці селища повернулися з ним. 14 років щовечора приходив Фідо до зупинки і чекав. Про вірності й відданості Фідо дізналася вся Італія. Про нього писали не тільки італійські газети, але й газети багатьох інших країн. У зборі коштів взяли участь жителі самих різних місць Італії. Пам'ятник відкрили у грудні 1957 року в місті Борго-Сан-Лоренцо. На це торжество вдова Карло Соріане привезла вірного пса, якого нагородили вибитою на його честь золотою медаллю. Через два роки собаки не стало. Але залишився пам'ятник з коротким написом на постаменті: «Фідо. Зразок відданості ».
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 02.11.2010 о 21:26.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2010, 19:02   #15
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! - Алло, це спілка захисту тварин?
- Так, у вас проблеми?
- Hа дереві в моему саду сидить поштальйон і ображає мого собаку останніми словами...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2010, 19:08   #16
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вірність...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! У США на високому березі річки Міссурі (найбільший приплив Міссісіпі) стоїть пам'ятник шотландської вівчарці, велике каміння на пагорбі укладені так, що становлять видну помітну напис «Шеп». Вперше Шеп з'явився тут, коли труну з тілом хазяїна (пастуха, з яким пес пас стадо) перенесли з поїзда на пароплав. Незабаром залізничники звернули увагу, що собака приходила до кожного поїзда. а з відходом його втікала. Всім своїм виглядом собака висловлювала безвихіду тугу ... Звістка про відданого Шепе швидко поширилася, посипалися листи з запитами про його долю. Майже 6 років ніс свою вахту старий Шеп. У січні 1942 року собаки не стало. А навесні на кошти, зібрані залізничниками, був споруджений цей пам'ятник вірності.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 04.11.2010 о 19:10.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2010, 21:36   #17
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Запуском супутника з собакою було науково доведено, що будь-яку суку
можна підняти на недосяжну висоту.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2010, 21:45   #18
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ВірністьЩоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Вже кілька років головною визначною пам'яткою Тольятті вважається не тільки гігант "АвтоВАЗ", а й малопримітний пам'ятник собаці на околиці Автозаводського району. Сім років вірний пес чекав своїх загиблих в автокатастрофі господарів на вулиці міста ...
Його вперше помітили на узбіччі дороги в далекому 1995 році. Невелика, щільно складена вівчарка з вереском кидалась під колеса зустрічних автомобілів. Машини виїжджали, а собака залишалася. Вона, віддана і любляча душа, не знала, що ті, кого вона так відчайдушно чекає, не повернуться до неї ніколи.
Влітку 1995 року, незадовго до появи собаки-примари на Південному шосе, на тому ж самому місці сталася автокатастрофа. Автомобіль вишневого кольору, в якому молодята поверталися з весільної подорожі, зіткнулася з зустрічною машиною. З усіх пасажирів неушкодженим залишився тільки пес. Під час удару собаку просто викинуло з автомобіля. Молода дружина померла ще до приїзду лікарів. Через кілька годин у реанімації помер і чоловік. А собака так і залишилася чекати його на тому місці, де востаннє бачила живим.
Пес не кинув господаря. Точніше те місце, де бачив його в останній раз. Він чекав, чекав, що господар прийде. І він би обов'язково прийшов, якби був живий ...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 07.11.2010 о 00:52.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2010, 16:38   #19
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Приходить чоловік до бару і замовляє самий міцний напій. Баpмен йому каже:
- Я бачу, у вас проблеми?
Чоловік відповідає:
- Так. Приходжу я якось раптово з роботи і застаю дружину, яка займається коханням з моїм найкращим другом. Ну, я їй і кажу: іди геть звідси зі своїми речами! Папір про розлучення отримаєш поштою.
Бармен хитає головою:
- Так, неприємна історія. Hy, а що ви зробили зі своїм другом?
- Його я відтаскав за вуха і сказав йому: "Поганий собака"
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 10.11.2010 о 21:49.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2010, 16:48   #20
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Вірність....

У Польщі стоїть «Пам'ятник собаці Джок». Це пам'ятник собачої вірності. Пес по кличці Джок цілий рік чекав на Грюнвальдському кільці (rondo Grunwaldskie - транспортна розв'язка в Кракові) свого господаря.
За інформацією Асоціації друзів тварин Кракова, його господар, ймовірно, помер від серцевого нападу в той момент, коли проїжджав на машині по цій площі.
Пес практично жив на площі в очікуванні господаря дев'ять місяців. Він став улюбленцем мешканців навколишніх будинків.
Працівники комунальної служби намагалися було прилаштувати його в притулок для бездомних собак, але Джок не давався їм в руки.
Дорослі та діти приносили йому їжу.
Через рік Джок все ж сам вибрав собі нову господиню - стару вчительку географії Марію Муллер. Коли ж і вона померла, Джока передали в собачий притулок, звідки він утік і кинувся під поїзд.
Пам'ятник-скульптора Броніслава Хромого (Bronislawa Chromego), виконаний з пісковика, являє собою протягнуту лапу собаки в оточенні дбайливих людських рук.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 10.11.2010 о 16:51.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум