SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 05.08.2011, 08:46   #21
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Динамо" буде "сіяним" при жеребкуванні плей-офф раунду Ліги Європи

Під час жеребкування плей-офф раунду Ліги Європи, яке відбудеться 5 серпня, київське "Динамо" буде "сіяним".

Таким чином динамівці зможуть уникнути на цьому етапі зустрічі з такими командами, як португальські "Брага" і "Спортінг", італійські "Лаціо" і "Рома", російські "Локомотив" і "Спартак", голландський ПСВ, французький ПСЖ, іспанська "Севілья", англійський "Тоттенхем" і німецький "Шальке".

Серед потенційних суперників "Динамо" - німецький "Ганновер", швейцарський "Янг Бойз" і французький "Сошо".

Матчі цього раунду відбудуться 18 і 25 серпня, пише dynamo.kiev.uа.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 11:36   #22
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кононов: "Нам не було просто"

Перемога "Карпат" у матчі проти "Сент-Патрікса" - важкий результат серйозної підготовки до гри.

Про це на післяматчевій прес-конференції заявив наставник "зелено-білих" Олег Кононов, пише сайт "Карпат".

"До цього поєдинку ми серйозно готувалися. Відповідно, володіли ініціативою, добре працювали і у відборі, і в атаці. Хоча, звичайно, нам не було просто. Особливо в перші хвилини, коли господарі грали досить агресивно", - сказав він.

"Важливо, що ми забили перший гол. Ми робили на нього ставку. І вже після цього контролювали ситуацію на полі. Ще раз відзначу нашого суперника - "Сент-Патрікс" непогана, агресивна і непоступлива команда. Ми постійно відчували тиск з їхнього боку", - зазначив Кононов.

На питання, чи пропущений гол став наслідком браку концентрації, білоруський фахівець відповів: "Тут все в комплексі. І концентрації забракло, і господарі використали свій козир під час стандарту. Хоча в цей момент саме ми контролювали ситуацію. Бо до гола ірландці створили ще кілька схожих моментів, але ми з ними дали собі раду".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 11:38   #23
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Худоб’як: "У Дубліні було легше, ніж у Львові"

Матч-відповідь проти "Сент-Патрікса" у Дубліні для футболістів "Карпат" виявився легшим, аніж перший матч у Львові.

Про це офіційному сайту клкбк заявив капітан "зелено-білих" Ігор Худоб'як.

"Я б не сказав, що вони чимось суттєвим відрізнялися. Команда все ж непроста. Але десь мені здалося, що тут було легше, бо ірландці відкривалися, тому у нас був простір для власних атак", - сказав він.

Також капітан "Карпат" розповів про гол, який забив на 64-й хвилині.

"Я грав ближче до лівого флангу, підключився до атаки, отримав м'яча, який гарно ліг під праву ногу. Мав намір пробити у дальню дев'ятку - так і вийшло, хоча спершу мені здалося, що м'яч вище полетить", - розповів Худоб'як.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 16:09   #24
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Результати жеребкування ЛЄ

ПАОК (Греція) - «Карпати» (Україна)
«Металіст» (Україна) - «Сошо» (Франція)
«Ворскла» (Україна) - «Динамо» Бухарест (Румунія)
«Літекс» (Болгарія) - «Динамо» Київ (Україна)
«Дніпро» (Україна) - «Фулгем» (Англія)


«МаккабІ» Тель-Авів (Ізраіль) - «Панатінайкос» (Греція)
«Атлетіко» (Іспанія) - «Гімараеш» (Португалія)
«Бешикташ» (Туреччина) - «Аланія» (Росія)
«Шемрок Роверс» (Ірландія) - «Партизан» (Сербія)
«Русенборг» (Норвегія) - АЕК (Кіпр)
«Бурсаспор» (Туреччина) - «Андерлехт» (Бельгія)
«Рома» (Італія) - «Слован» (Словаччина)
«Олімпіакос» (Греція) - ПСЖ (Франція)
«Легія» (Польща) - «Спартак» Москва (Росія)
«Екранас» (Литва) - «Хапоель» Тель-Авів (Ізраіль)
«Трабзонспор» (Туреччина) - «Атлетік» Більбао (Іспанія)
«Хартс» (Шотландія)- «Тоттенхэм» (Англія)
«Марібор» (Словенія) - «Рейнджерс» (Шотландія)
«Стяуа» (Румунія) - ЦСКА Софія (Болгарія)
«Нордшелланд» (Данія) - «Спортинг» (Португалія)
«Локомотив» (Росія) - «Спартак» Трнава (Словаччина)
«Сьон» (Швейцарія) - «Селтик» (Шотландія)
«Шленск» (Польща) - «Рапід» Бухарест (Румунія)
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!

Востаннє редагував симчич: 05.08.2011 о 16:45.
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 16:31   #25
slavko1235
Активіст
 
Аватар для slavko1235
 
Реєстрація: 22.03.2011
Вік: 38
Дописи: 258
Львів
Мій ресівер: ORTON HD X403p
Надіслати повідомлення для slavko1235 на ICQ
Типово

Ну в принципі результати жеребкування непогані!!! Вболіваємо дальше!!!
__________________
ORTON HD X403p/13e.5e.4w.36e.
slavko1235 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 20:36   #26
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Девіч: Ми вийшли на такий рівень, що повинні потрапляти в групу

Рівень футболістів та командної гри у харківського "Металіста" дещо вищий за суперника по Лізі Європи, французький "Сошо".

Таку думку офіційному сайту клуба висловив нападник Марко Девіч.

"У "Сошо" хороша команда. Але у нас зараз теж дуже сильний колектив, хороші придбання. Я навіть не сумніваюся в тому, що ми пройдемо в груповий етап", - сказав він.

"А який суперник - це вже не важливо. Треба проходити будь-якого і подарувати восени нашим уболівальникам ще шість матчів Ліги Європи", - переконаний він

"Про французький футбол знаю, що він вважається одним з найкращих в Європі, але, чесне слово, не пам'ятаю, щоб в останні роки в єврокубках їх команди кудись високо доходили", - зізнався він.

"У кожному разі, ми зараз вийшли на такий рівень, що повинні вийти в групу. Я в цьому просто впевнений. Вже навіть замовив квитки в Белград на зимову відпустку на 18 грудня", - пожартував наостанок Девіч.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 20:38   #27
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Стеценко: Треба довести, що "Дніпро" не гірше середньої команди Прем'єр-ліги.

Звичайно, рівень англійського футболу дуже високий, але лондонський "Фулхем", з яким зіграє "Дніпро", не є лідером АПЛ, тому шанси в українців є.

Про це генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко заявив клубній прес-службі, коментуючи жеребкування Ліги Європи.

"Як відомо, через останні невдалих виступів в єврокубках наш клубний рейтинг знизився. Ми отримали в суперники пристойну команду - в англійській Прем'єр-лізі поганих команд немає за визначенням", - впевнений він.

"Але разом з тим нічого страшного не сталося. До числа грандів цей клуб віднести, звичайно, не можна. Можна знайти позитивний момент і в тому, що наші попередні невдачі виключать можливу недооцінку суперника. Потрібно зробити висновки і вийти довести, що ми не гірші середньої команди Прем'єр-ліги", - закликав гравців він.

"Ми попередньо обговорили всі питання з англійцями. У середу до нас збираються приїхати представники "Фулхема": подивляться стадіон, готель - тоді й буде вся конкретика", - додав Стеценко.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2011, 14:58   #28
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Рамос: Не думаю, що "Фулхем" буде задоволений тим, що йому попався "Дніпро"

Наставник "Дніпра" Хуанде Рамос вважає "Фулхем" найбільшим серйозним суперником, який міг дістатис команді в плей-офф Ліги Європи.

"Фулхем" - прекрасна команда, і я можу сказати лише те, що це будуть цікаві, красиві, захоплючючі матчі. Прем'єр-ліга - сильний чемпіонат, але і у нас є свої сильні сторони, які ми повинні показати. Нам належить добре попрацювати, щоб проявити свої найкращі якості.

Чесно кажучи, я думаю, що це найскладніший суперник, що міг нам попастися з п'ятірки можливих суперників. Тому, з одного боку, це так, але в той же час, не думаю, що і "Фулхем" буде задоволений тим, що йому попався "Дніпро". Вони теж прекрасно розуміють, що мають відбутися серйозні ігри", - цитує Рамоса офіційний сайт "Дніпра".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2011, 14:59   #29
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Президент "Сошо": Було б величезною помилкою вважати, що це легке жеребкування

Президент "Сошо" Александр Лякомб призвав з усією серйозністю віднестися до майбутніх матчів Ліги Європи проти "Металіста".

"Було б величезною помилкою вважати, що це легке жеребкування. "Металіст" завершив минулий чемпіонат України третім, поступившись тільки "Шахтареві" і "Динамо" - двом "блакитним фішкам" європейського футболу. Їх чемпіонат почався вже місяць тому, так що в цьому буде перевага "Металіста".

Позитивний момент для нас полягає в тому, що матч-відповідь ми прийматимемо у себе, - цитує Лякомба terrikon.com з посиланням на France Football.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2011, 15:46   #30
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Буряк: Зараз "Динамо" в такій ситуації, що "Літекс" є серйозним суперником

Болгарський "Літекс" є серйозним суперником для київського "Динамо" по плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Про це в інтерв`ю Футбол24 розповів Леонід Буряк.

"Зараз "Динамо" в такій ситуації, що "Літекс" є серйозним суперником. Пригадайте закінчення минулого сезону, перемагати "Іллічівець" з рахунком 2:0, а у підсумку програти 2:3. Явно у киян є проблеми. Про це свідчать і матчі із "Рубіном".

В "Динамо" твориться щось ненормальне, існують проблеми", - розповів Буряк.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
ліга европи

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ліга Чемпіонів УЄФА sat-prof Спорт на SAT-TV 389 18.12.2023 18:25


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:38.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум