SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2014, 23:39   #891
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кіт згорнувся буквою О,

Прилягла біля нього.

Я запитала: - Чи не заважаю?

Кіт відповів: Нічого ...

У вікна сутінки входили,

Дощ за вікнами шарудів ...

Ми одні в квартирі були,

І ніхто нам не заважав ...

Я щокою до нього притулилась:

-Заспівай мені пісню про мишей ...

Кіт лежав і посміхався,

Посміхався аж до вух ....

автор не відомий.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2014, 23:50   #892
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

10 важливих речей, яких людину може навчити собака....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Любити без жодних умов, стрибати від радощів, бути вірним та не забувати пити багато води – багатьох корисних та важливих речей людина може навчитися, спостерігаючи за власним собакою.

Свій Топ-10 для видання The Huffington Post склала одна з його авторів, власниця песиків-хаскі.

Жити миттю. Собаки пам'ятають багато важливих речей – де закопали смаколика "на чорний день", яка вулиця веде додому, з ким вони вже знайомі – але звертаються до цієї інформації лише тоді, як вона потрібна, саме в ту конкретну мить. Коли пес женеться за м'ячиком, він живе теперішнім. Минуле позаду, його не зміниш. Майбутнє – невідоме. Єдине, на що ми можемо впливати, і чому радіти – ця мить.

Долати страх за допомогою любові. Є багато історій про те, як боязкі та агресивні собаки перетворюються на добрих та слухняних, коли потрапляють у любляче оточення. Собаки долають свій страх завдяки любові, й люди можуть робити так само. Полюбити себе, замінивши любов'ю страхи та самокритику – і життя стане трохи простішим.

Не тримати образи. Людина – певно, єдине створіння на планеті, яке вміє тримати образи. Собака ніколи не сердитиметься через те, що ми вчора ввечері не дали йому чогось смачного. Старі образи, які ми плекаємо, нас гнітять та не дають рухатися вперед. Відпустивши їх, ми даємо собі свободу.

Гратися щодня. Собаки люблять гратися, бігати та стрибати. Вони – живе нагадування нам, що наше тіло теж потребує більше руху. До того ж, собака – це привід зайвий раз вийти на прогулянку, пройтися, пробігтися, або й проїхатися на роликах, учепившись за повідець.

Стрибати від радощів. Певно, всі бачили, як щасливий пес метляє хвостом, підстрибує або гасає колами. Було б добре, аби й ми вміли так радіти. Проте життя минає в настільки швидкому темпі, що ми часто забуваємо порадіти тому, що все добре, бо думки вже зосередилися на чомусь наступному. Наш світ дивовижний, у ньому щодня сходить сонце, розпускаються квіти, змінюють одна одну пори року. Є з чого тішитися, і чому радіти.

Приймати себе таким, який є. Чи можна уявити тер'єра, який шкодує, що не вродився боксером, пуделя, який заздрить хутру коллі, чи мопса, котрий хоче собі ніс грейхаунда? Ми ж марнуємо чимало часу на намагання надати собі вигляду, який відповідав би чужій версії досконалості. Це замість того, щоби любити свої унікальні риси, унікальне життя і, так, унікальні недоліки. Як нудно було б, яки собаки поводилися так само.

Насолоджуватися подорожами. Коли собака їде в машині, він висуває морду в вікно, нюхає вітер, який розвіває його хутро. Собаці байдуже, куди він їде, він просто насолоджується подорожжю. Бачити перед собою мету – це добре, але ми часто забуваємо, що найважливіше – це дорога до неї.

Пити багато води. Собака інстинктивно знає, коли його організм потребує води. Ми ж часто не помічаємо своєї спраги та навіть плутаємо її з голодом. Хороша звичка – випивати склянку води, щойно прикинувшись, а ще – як нам здається, що хочемо їсти.

Бути вірними та надійними. Собаки тримаються своєї зграї, захищають її та граються з нею. Ми теж маємо бути вірні своїй, людській зграї, бути надійним другом, коханцем, братом чи сестрою, партнером, татом чи мамою.

Любити без жодних умов. Собаки люблять нас безумовно. У якому б ми не були настрої, вони махатимуть хвостами, як нас побачать. Навіть якщо їх щойно насварили, вони одразу пробачають і так само лізуть до нас зі слинявими цілунками. Любити когось без жодних умов – складно, проте, якщо бодай зробити спробу, світ стане трохи кращим.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.07.2014, 05:49   #893
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Басенджі...

Єдина порода собак, котра не гавкає. Дуже рідко собака цієї породи може видавати різноманітні звуки, що не тільки відповідають якійсь ситуації, алей її настрою: бурмотіння, сміх, фиркання, — трель (щось середнє між тірольським наспівом та здавленим сміхом).

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2014, 09:17   #894
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Вид з Говерли на Карпатський національний парк" Карпатський національний природний парк, Івано-Франківська область. Автор: Дмитро Балховітін.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.07.2014, 23:42   #895
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Я віддам вам серце!

Цитата:
На ветру холодном
Замерзал котёнок.
Плакал очень громко:
«Люди! Я ребёнок!
Пусть не человечий,
А с хвостом, усами.
Я такой же нежный,
Убедитесь сами!
Вы меня возьмите,
Лаской отогрейте,
Сытно накормите.
Я отдам вам сердце!»
Маленькое счастье
На ветру дрожало.
Люди торопитесь!
Проявите жалость!

Настя Светлая.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.07.2014, 22:13   #896
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як собаки переносять спеку?
Добре, коли літо. А якщо сонця влітку занадто багато? Якщо занадто спекотно? І що робити нашим чотирилапим в літню спеку? А що робити господарям, якщо з собакою трапився тепловий удар? Відповіді на ці та інші питання ми розглянемо в нашій сьогоднішній публікації.
Здатність собаки переносити спеку залежить від ряду факторів: вік, порода, вага. Але для всіх собак є загальні правила, котрих треба дотримуватися в літній час. У спекотні дні тварини повинні мати постійний доступ до прохолодної та свіжої води. Якщо ви кудись їдете з вихованцем, рушник і холодна вода завжди повинні бути в автівці.
У спеку гуляйте з собакою не більше 10-15-ти хвилин. І то рано-вранці та пізно ввечері. Рухатися собаці треба, взагалі, по мінімуму. Не виводьте вихованця на прогулянку тоді, коли гаряче. Нагріта земля або асфальт може заподіяти собаці більше шкоди, ніж людині. У літній період його серцево-судинна система і так надзвичайно перевантажена. Не дозволяйте собаці лежати на сонці протягом тривалого часу. Помилково вважати, що коли тварина буде лежати на холодному цементі, це рятує її від спеки. Навпаки, це дуже шкідливо для суглобів, тварина може захворіти.
Для яких собак спека найбільш небезпечна?


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2014, 00:20   #897
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Давай прийди!!!

Цитата:
Стальные квадраты в заборе железном,
И ветер холодный стучится о клетки,
И стоны, и лай… плач собак бесполезный,
И снегом покрыты обеда объедки.

Сквозь прутья глядят их глаза со слезами,
Им холодно, плохо, и страшно. Поверьте.
И воют они друг под другом ночами.
И засыпают с холодным рассветом.

Они – псы без дома, породы и ласки,
Они – псы, живущие, по приютам.
Они – псы, живущие, отнюдь, не как в сказке.
Они – псы, мечтающие об уюте.

Среди них найдется и хаски, и лайка.
Да, не чистокровный, но, явно, не хуже!
Овчарок толпа, что кричат здесь: «Хозяйка!
Найдись! Иль хозяин! Ты очень мне нужен!»

Подумайте, люди, какой красотой
Здесь псы обладают. Не хуже породных.
И пятна, и рост ты найдешь здесь любой.
И зубы, и уши. Любому угодных!

Найдешь и щенка, и собаку постарше,
В приюте не должен «ребенок» сидеть.
Найдешь ту собаку, что всех будет краше!
И с дикой любовью будет смотреть.

Человек! Приходи ты в приют наш за другом.
За другом таким, что нигде не найти.
И будет смотреть на тебя не с испугом.
А с пламенным счастьем. Давай, приходи.

Алена Сибирякова.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2014, 01:01   #898
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері...

Дзизкуча літня небезпека.
Що робити, якщо собаку вкусив джміль?

Літо дарує багато сонячних і теплих днів, сприятливих для прогулянок на свіжому повітрі, тривалих і не дуже подорожей. Це, звичайно ж, радує нас і наших чотирилапих друзів. Але така чудова пора року також є середовищем, у якому нас та наших вихованців підстерігають і не дуже приємні «сюрпризи»: аномальна спека, порізи та комахи.
Наприклад, кліщі. Про них ми вже говорили в попередніх публікаціях. Ще раз повторимо: якщо ці паразити вчепилися у вашого вихованця, – найкраще, якщо витягати їх з тіла собаки буде ветеринарний лікар. Але припустімо, ви перебуваєте в польових умовах, де поблизу немає ветеринарних клінік. Значить «операцію» доведеться вести самостійно: захопіть кліща пінцетом, потім акуратно поверніть на 180 градусів проти годинникової стрілки. Продезінфікуйте рану. І не чавіть паразита. Краще спаліть його.
Але також є комахи, які не відносяться до категорії паразитів. Вони не нападають спеціально ні на людей, ні на собак. І кусають тільки в тому випадку, якщо порушено їх спокійне існування.
Ось такий випадок:
Вихованець зловив джмеля. Джміль був не згоден з цим і у відповідь вкусив вашого чотирилапого друга. Що робити?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2014, 22:03   #899
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

А раптом прийде день....

Цитата:
А вдруг придёт денёк.

А вдруг придёт денёк
И ты протянешь мягкую ладошку
И в глазках яркий огонёк
Будет играть не понарошку

Я буду пальцем щекотать
Твое нежное пузёнко
На руках весь день таскать
Купать, укладывать в пелёнки

Готовить вместе супчик вкусный
Сражаться с поясом халата
И обниматься когда грустно
Доставать из под кровати злато..

Когда нибудь, а может никогда
Мы посидим с тобою у окошка
Где ты счастлива? Жива?
Моя маленькая серенькая кошка.

Посвящено кошечке Пипке. 22 сентября 2013 года семья, в которой я живу, не смотря на мои уговоры отобрала выбросила ее.

Блезликая Близкая.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2014, 22:13   #900
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Навіщо на Землю нас заслали?

Цитата:
Установить бы свой закон -
Не покормил - так вышел вон!
Зачем вот было в дом вводить,
Чтобы потом не покормить?
иль вовсе выкинуть потом...
Мы все - таки закон введем...
Придет пора, восстанут кошки!
Хоть дело вовсе не в кормежке,
А в отношении людей!
А мы любили их детей...
Лечили по ночам,не спали,
А нас они - со стен кидали,
Котят топили, убивали,
Зачем на Землю нас сослали?????

Белый Котик.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:40.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум