SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.06.2022, 09:59   #1221
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер напівсередньої вагової категорії Максим Продан (19-2-1, 15 КО) повідомив, що в професійному боксі теж присутнє упереджене ставлення до української символіки.

«Хотів вийти в ринг зі стягом – не можна. Під пісню «Ой у лузі червона калина» – теж не можна. Багато політики сказали, а у нас – спорт. Я спеціально для цього пошив на вихід в ринг жовто-синій комплект. Ось така історія… А пісня була від нашого козака Ярмака», - написав Продан.

Раніше українського боксера Матвія Ражбу змусили зняти вишиванку та козацьку шапку після бою на турнірі Кубок Акрополя.
Мініатюри долучень
orig_587218.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.06.2022, 10:06   #1222
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер Денис Беринчик наступний бій проведе проти володаря титулу EBU Івана Менді. Поєдинок відбудеться 22 жовтня у Пон-Сен-Максансі.

37-річний Менді – француз сенегальського походження. Останній бій провів у квітні 2022 року, перемігши італійця Джанлуку Челью.

Денис Берінчик в останньому поєдинку переміг за очками росіянина Ісу Чанієва.
Мініатюри долучень
orig_587260.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2022, 09:29   #1223
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

ESPN представив оновлений рейтинг найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Український екс-чемпіон світу у трьох категоріях Василь Ломаченко опустився на 9-те місце. Українця обійшли російські чемпіони у важкій вазі Артур Бетербієв та Дмітрій Бівол.

Інший українець, чемпіон у надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF Олександр Усик посідає шосте місце.

Лідирує американський чемпіон у напівсередній вазі Теренс Кроуфорд.

Рейтинг pound for pound від ESPN
1. Теренс Кроуфорд
2. Найоя Іноуе
3. Еррол Спенс
4. Сауль Альварес
5. Тайсон Ф'юрі
6. Олександр Усик
7. Артур Бетербієв
8. Дмітрій Бівол
9. Василь Ломаченко
10. Шакур Стівенсон
Мініатюри долучень
orig_587371.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.06.2022, 09:35   #1224
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Відомий український боксер Владислав Сіренко продав на благодійному аукціоні свій чемпіонський пояс WBC Asia за 70 тисяч гривень.

Виручені гроші було перераховано 18-річному В'ячеславу Ялову із села Верхньоторецьке (Донецька область). Його мати померла в нього на руках унаслідок вибуху снаряда.

Ялов взяв на себе опіку над своїми чотирма молодшими братами та сестрами. Його мета – купити житло для своєї родини та розпочати нове життя.
Мініатюри долучень
orig_587483.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2022, 09:19   #1225
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер Єгор Великовський (9-0, 5 КО) на вечорі боксу в Німеччині впевнено розібрався із чехом Томашем Адамеком (29-21-2, 10 КО).

Бій завершився у другому раунді. Спочатку Великовський відправив суперника до нокдауну, а потім успішно завершив бій.
Мініатюри долучень
orig_587616.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2022, 15:47   #1226
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Американський топ-тренер Роберт Гарсія, який є наставником Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), висловився про майбутній реванш британця з українцем Олександром Усиком (19-0, 13 КО).

«Ми не знаємо, як планує битися Усик. Він може вийти і робити щось, через що нам доведеться більше боксувати. Тут ніколи не знаєш, напевно. Але ми будемо готові до всього, що запропонує Усик. Він чудовий боєць і чемпіон, я знайомий з ним особисто, і мені добре відомо, наскільки сильно він любить свою справу. Але ми готові зробити Ей-Джея триразовим чемпіоном світу у надважкій вазі», - сказав Гарсія.



Нагадаємо, реванш Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня в Джидді, Саудівська Аравія.
Мініатюри долучень
orig_587646.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2022, 09:55   #1227
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Боксер Деонтей Вайлдер після двох поразок від Тайсона Ф'юрі та втрати титулу WBC все ще не знає, чи варто продовжувати кар'єру.

«Я точно розглядаю можливість повернення до боксу. Поки що вивчаю різні варіанти. Відчуваю, що можу перезапустити кар'єру, але ще не вирішив», - сказав Вайлдер.

Раніше боксер дав прогноз на бій Усик - Джошуа.
Мініатюри долучень
orig_587654.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2022, 09:53   #1228
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній тренер Володимира Кличка Джонатон Бенкс прокоментував майбутній другий бій між чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF Олександром Усиком та британцем Ентоні Джошуа.

«Джошуа - мій кореш, Усік теж мій кореш. Я давно знаю Олександра, ще до його переходу до професіоналів. Ентоні приїжджав до тренувального табору Володимира Кличка, Усик теж там бував. Отже, я знаю їх обох.

Я думаю, що це буде хороший бій. У кого перевага у цьому поєдинку? В Усика, тому що він виграв перший бій. Але я вважаю, що Джошуа надзвичайно небезпечний. Після того, що Ентоні вивчив у першому поєдинку, він повернеться у реванші сильнішим, бо він дуже добре навчається», - сказав Бенкс.


Нагадаємо, реванш Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня в Джидді, Саудівська Аравія.
Мініатюри долучень
orig_587794.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2022, 09:28   #1229
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Боксер Тайсон Фьюрі вважає, що Олександр Усик переможе Ентоні Джошуа в реванші, але все ж таки бачить один варіант для британця.

«Усик занадто сильний для Джошуа. Він розумніший, він швидший, він шульга. Новий тренер Джошуа спробує поставити більш агресивний бокс, але це дозволить Усику тільки більше рухатися та завдавати більше ударів. Усик просто сильніший, але шанс у Джошуа є».

«Після першого бою ми бачили, що на обличчі Усика були сліди від ударів. Ентоні потрібно один раз добре влучити», - сказав Ф'юрі.

Бій Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня.
Мініатюри долучень
orig_587865.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2022, 08:22   #1230
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик прокоментував роботу Ентоні Джошуа з американським фахівцем Робертом Гарсією.

«Я не думаю про те, що Ентоні Джошуа співпрацює з Робертом Гарсією. Це не моя справа – думати, як Ентоні тренується та що він робить. Я думаю про те, що я роблю, про свою роботу, тренувальний табір, сім'ю, країну. Я не думаю про Ентоні.

Люди кажуть, що Джошуа може перемогти, тільки якщо пресуватиме мене і спробує нокаутувати? Ну, хай більше слухає людей», – сказав Усик.

Поєдинок Олександр Усик – Ентоні Джошуа 2 відбудеться 20 серпня у Джидді.
Мініатюри долучень
orig_587980.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум